fbpx

Dönüşüm Garantili Profesyonel SEO Hizmeti

  • Orta Düzey
  • Profesyonel
  • E-Ticaret
Ödeme Planını Seç Girişimci Kobi E-Ticaret
2500 /Aylık
4500 /Aylık
6000 /Aylık
Yükseliş Garantisi
Hedef Kelime Sayısı 10 Anahtar Kelime 30 Anahtar Kelime Sınırlama Yok
Ortalama Büyüme %12 Büyüme Oranı %23 Büyüme Oranı %39 Büyüme Oranı
Rekabet Düzeyi Orta Yüksek Agresif
Site İçi SEO Çalışmaları
SEO Uyumlu İçerik Oluşturma
Ürün-İçerik Bazlı Seo
Mobil SEO Çalışması Kismi Kismi
Sıra Takip Analiz
Sosyal Medya Çalışmaları
Backlink Çalışmaları
Sektörel Link Çalışmaları
Tanıtım Yazısı Çalışmaları
Basın Bülteni Çalışmaları
Lokal Seo Çalışması
Online İtibar Yönetimi
Raporlama 15 Günde Bir 15 Günde Bir 7 Günde Bir
Teknik Destek

Paketinizi seçin ve başlayın!

Seo danışmanlığı aslında sitenize özel bir Seo Uzmanı atayarak seo alanında yapılması gerekenleri, eksiklerinizi ve hatalarınızı sizlere sunan bir hizmet olarak nitelendirilebilir.


Seo danışmanlığı kapsamında site içi optimizasyon, site dışı optimizasyon, backlink analizi, backlink temizliği, rakip analizi, anahtar kelime analizi, sosyal medya analizi gibi birçok dijital faktörde raporlamalar sunarak sizlere rehberlik etmektedir. Bu sayede firmanızın online itibarını ve prestijini daha etkin yöneterek firmanız ile hedef kitleniz arasında etkili bir iletişim aracı oluşturmanız mümkündür.

PAKET SEÇ
Orta Paket

Başlangıç paketi ile orta paket arasında hiçbir fark yoktur. Fiyat farkını yaratan başlıca unsurlar; hedeflenen kelime sayısı, içerik desteği, ek özelliklerdir. Başlangıç paketi yeni ve rekabeti düşük sektörler içindir. Tüm paketlerimiz yükseliş garantili olup ilk sayfa hedeflenmektedir.

Profesyonel Paket

Profesyonel paket rekabeti yüksek siteler için hazırlanmıştır. İlk iki paketten farklı olarak bu hizmetimiz de site içi seo çalışmaları ve ürün ve içerik bazlı içerik üretimi ve seo çalışması hizmeti sunulmaktadır. Profesyonel seo paketi ile sektörel bağlantıları ve basın bülteni servisleri sayesinde marka itibarınızı üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Anahtar kelime sayınız ve rekabetli bir sektörde bir web sitesine sahipseniz profesyonel paketi öneriyoruz.

E-Ticaret Paket

Bu paket adından da anlaşıldığı üzere E-ticaret siteleri için hazırlanmıştır. Web sitenizi bütünüyle bizlere teslim edersiniz. Sitenizin için ve dış çalışmaları tarafımızdan planlanır ve yapılır. Anahtar kelime konusunda seçimleri tamamen siz değerleri müşterilerimize bırakıyoruz. Site ve anahtar kelime analizi ardından aranma hacmi yüksek kelimeler veya potansiyel müşteri kazandırabilecek anahtar kelime önerilerinde bulunup alternatif kelimeleri çalışmaya dahil ediyoruz.

Bugüne Kadar Neler Yaptık ?

2009 yılından bu yana müşterilerimize SEO ve SEM konusunda pozitif çözümler sunarak ve her türlü yeniliği takip ederek sektörün öncü firmaları arasında yerimizi aldık.

0 Seo Paketi Yaptık
0 Kelimede Siteleri
İlk Sayfaya Taşıdık
0 TL’lik AdWords
Reklamı Yönettik
0 Saat Sizin İçin
Çalıştık
0 Destek Talebi
Yanıtladık
Daha Fazla

Garantili Trafik Artışı & Büyüme Hedefi

Aylık SEO Hizmeti ile minimum 3 aylık sözleşmeli projelerde minimum %12’den %100’e kadar büyüme hedefi veriyoruz.

× Whatsapp ile bize ulaşın.