fbpx

Hakkımızda

Seobaz 2009 yılında kurulmuş, SEO’da Sihirbaz sloganını benimseyerek ortaya çıkardığı dönüşümlerle müşterilerini her zaman şaşırtmayı hedef edinmiş bir dijital reklam ajansıdır.

Ajans bünyesinde bulunan yahut uzak destek sağlayan ekip arkadaşlarını en ince ayrıntısına kadar kontrol ederek seçen Seobaz, iş ortaklarının kişisel ve markaya dayalı hassasiyetlerini analiz ederek herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadan çalışma sürecini pozitif ivmeyle yönlendirir.

Online ortamda bir tweetle köklü markalar bile boykot edilirken marka değerinin yalnız harcanan miktarla arttırılamayacağını bilen Seobaz ekibi, en doğru zamanda en doğru kampanyaları optimize ederek markanızın bilinirliğini ve ulaşılabilirliğini arttırmayı hedefler. Çünkü doğru zamanda yapılan 1 TL’lik reklamın yanlış zamanda yapılan 1.000 TL’lik reklamdan daha iyi dönüşümler aldığını gözlemlemiştir.

Seobaz ekibi yürüttüğü SEO kampanyalarında vaat değil sonuç garanti ettiğinden süslü cümlelerin arkasına saklanmış sadece satıcıyı koruyan sözleşme maddelerine ihtiyaç duymaz. Türkiye’de ilk online raporlama paneline sahip olan Seobaz’ın sözleşmeleri de anlık takip edilebilen çalışmaları gibi net ve şeffaftır, verilen taahhütler yerine getirilmediği takdirde koşulsuz şartsız ücret iadesi sağlanır.

Garantili Trafik Artışı & Büyüme Hedefi

Aylık SEO Hizmeti ile minimum 3 aylık sözleşmeli projelerde minimum %12’den %100’e kadar büyüme hedefi veriyoruz.

× Whatsapp ile bize ulaşın.