instagram video indirme

İnstagram üzerinden severek izlediğiniz videoları program kullanmadan indirmek mümkün değildir. Bu içeriğimizde bazı video indirme programlarını ve nasıl kullanıldıklarını ele alacağız.

İnstagram Video İndirme Programları

Yapılan araştırmalar sonucu, arama motorlarında en çok “instagram video indirme programı” aratıldığı belirlenmiştir.

Instagram üzerinden video indirmek mümkün olmadığı için kullanıcıların isteği doğrultusunda bazı instagram video indirme programları geliştirilmiştir.

Bu tarz kullanımı kolay uygulamalar sayesinde ınstagram dan video indirmek oldukça basit bir hal almıştır.

Kullanımı kolay bazı İnstagram video indirme programları;

1. Downloadgram İle Video İndirmek

Uygulamaya Ulaşmak İçin: https://downloadgram.com/

instagram video indirme

instagram video indirme

Downloadgram sizlere dilediğiniz instagram videosunu hızlıca indirme fırsatını vermektedir. Videoları nasıl indirebileceğinizi aşama aşama ele alacağız. Downloadgram video indirme aşamaları;

  •  İnstagram üzerinden indirmek istediğiniz videoyu seçin ve ardından sağ üst kısımda bulunan (…) Simgesine tıklayın.

2 1

  •  (…) Simgesine tıkladıktan sonra açılan seçeneklerden (Bağlantıyı Kopyala) seçeneğine tıklayarak videonun paylaşım linkini alın.

3 1

  • Kopyaladığınız bağlantıyı downloadgram sitesine girerek ortada bulunan kutucuğa yapıştırın. Bağlantıyı ilgili alana yapıştırdıktan sonra alt kısımda bulunan DOWNLOAD seçeneği ile indirme işlemini başlatın.

4 1

  •  Download butonuna tıklayın ve kısa bir süre bekleyin. Ardından çıkan 2. “Download Video” butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatın.

5

Bu işlemleri sırasıyla yaptıktan sonra istediğiniz videoyu instagram video indirme programı yardımıyla kolayca cihazlarınıza indirebilir ve dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

2. Saveinsta İle Video İndirmek

Uygulamaya Ulaşmak İçin: https://saveinsta.com/tr/

Instagram video indir

 

Saveinsta, instagram için video indirme seçeneğini en basit halde sunan diğer bir programdır. Kopyaladığınız video indirme linkini yukarda belirtilen kırmızı barın içerisine yapıştırarak “Enter’a” basın. İşlemleri tamamladıktan sonra video’nuz cihazınıza indirilecektir.

3. W3toys İle Video İndirmek

Uygulamaya Ulaşmak İçin: https://www.w3toys.com/

Screenshot 1

Kullanımı oldukça basit olan diğer video indirme programı W3toys ile kopyaladığınız video linkini kırmızı bar içerisindeki alana yapıştırın ve altta bulunan download butonu ile bir sonraki aşamaya geçin. 2. Aşamada ekrana gelen yeşil download butonu ile videoyu cihazınıza indirebilirsiniz.

4. Dredown İle Video İndirmek

Uygulamaya Ulaşmak İçin: https://www.dredown.com/instagram

video indir

Sadece instagram değil, neredeyse tüm sosyal medya platformlarından video indirme şansı sunan Dredown programı kolay kullanımı ile video indirme programları arasında yer alıyor.


intagramda mavi tik nasil alinir
Sosyal Medya • 30 Mayıs 2021 • Yazar: Hüseyin Özer
İnstagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

İnstagramda mavi tik nedir, neden bu bu kadar önemlidir? İnstagram'ın mavi tik verebilmesi için hesabınızda olması gereken kriterler: Mavi Tik Başvurusu Nasıl Yapılır? (Görsel…Yorumlar 0

Fikrinizi Söyleyin
Hoşgeldiniz

Burada seo konuşulur, seo yazılır, seo desteklenir, seo için fikir üretilir. Bizim işimiz seo siz de hazırsanız buyrun, başlayalım!

Hemen Teklif Al

Burada seo konuşulur, seo yazılır, seo desteklenir, seo için fikir üretilir. Bizim işimiz seo siz de hazırsanız buyrun, başlayalım!

FİYAT TEKLİFİ AL

Garantili Trafik Artışı & Büyüme Hedefi

Aylık SEO Hizmeti ile minimum 3 aylık sözleşmeli projelerde minimum %12’den %100’e kadar büyüme hedefi veriyoruz.

× Whatsapp ile bize ulaşın.